imieniny obchodzi: Maria, Edmund, Marek
     
O GMINIE
OFERTA INWESTYCYJNA
SOŁECTWA
KALENDARZ IMPREZ
Filmy promocyjne Gminy Pszczew
GOSPODARKA ODPADAMI
TURYSTYKA
GMINNY OŚRODEK KULTURY
KINO "PRZYSTAŃ"
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE IM. PSZCZÓŁKI MAI W PSZCZEWIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PSZCZEWIE
Ośrodek Pomocy Społecznej
Zakład Usług Komunalnych
Zwierzęta bezpańskie
ROK 2010 ROKIEM OBCHODÓW 750-LECIA PSZCZEWA
PSZCZEWSKI PARK KRAJOBRAZOWY
HISTORIA
SPORT
OGŁOSZENIA
ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
GMINY PARTNERSKIE
BUDOWA GMINNEJ INFRASTRUKTURY TELEINFORMATYCZNEJ W GMINIE PSZCZEW
CAF 2006 w Urzędzie Gminy Pszczew
  
Online: 3 odwiedzin: 4967049
  


start » GMINNY OŚRODEK KULTURY » Wieści Gminne
GMINNY OŚRODEK KULTURY

 

WIEŚCI GMINNE


Powstanie lokalnego czasopisma najczęściej wypływa z potrzeby mieszkańców. Tak było także w przypadku "Wieści Gminnych z Pszczewa i Okolic". W gminie Pszczew dzieje się stosunkowo dużo interesujących rzeczy, zważywszy, że jest to gmina wiejska, o których warto Państwa poinformować. Gminne czasopismo to także łatwiejszy przepływ codziennych informacji i prestiż dla gminy.
Miesięcznik można kupić w: bibliotece, w kiosku pana Jarnuczaka, w kiosku pana Skowrona, w Sklepie Wielobranżowym pani Pietkun, w Restauracji "Przystań" pana Jurasa oraz w drogerii pani Kaczmarek. Ponieważ jest to gazeta gminna, można ją kupić również w sklepach w: Szarczu, Stokach, Policku oraz Stołuniu, a także w Silnej i Nowym Gorzycku.

Jest to gazeta dotycząca życia mieszkańców gminy Pszczew, ze szczególnym uwzględnieniem działań kulturalnych. Nie zabraknie jednak w niej informacji z Urzędu Gminy w Pszczewie, wieści ze szkoły, informacji sportowych, reportaży, wywiadów, ogłoszeń oraz, mamy nadzieję, głosu mieszkańców. Co miesiąc jest również szansa na wygranie nagrody w konkursie dotyczącym gminy Pszczew. Pragniemy obiektywnie informować o najważniejszych wydarzeniach, które mają miejsce w naszej okolicy. Wskazywać ciekawe miejsca, które warto zobaczyć, ale także przybliżymy Państwu lokalną historię i legendy. Być może niektóre z tych wiadomości są już Państwu znane, ale pragniemy, by nasz miesięcznik czytała również młodzież i by mogła poznać dobrze miejsce swego pochodzenia.

Tworzenia miesięcznika podjął się Gminny Ośrodek Kultury w Pszczewie wraz z grupą zaangażowanych osób. Obecnie redakcję tworzą: Tomasz Schubert, Piotr Adamski, Paweł Sochacki, Mateusz Górski, Marek Rzewuski, Ewelina Sochacka, Anna Pietkun, Barbara Semkło, Anna Badach, Anna Borowy, Karolina Korenda-Gojdź, Katarzyna Góral, Jarosław Szałata oraz Małgorzata Marchewka. Pragniemy zaprosić do współpracy wszystkich zainteresowanych, którzy mają ochotę współtworzyć "Wieści Gminne z Pszczewa i Okolic".


Redakcja

redakcja[et]gokpszczew.pl  

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link


zamów subskrypcje
piątek
16 listopada 2018
 
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
  

czytaj » | dodaj »

Tutaj znajdziesz firmę lub instytucje które działają w obrębie naszego miasta. Wejdź sprawdź.

Zapraszamy

  
© 2009 - 2018 UG Pszczew. All rights reserved