imieniny obchodzi: Amelia, Albert, Leopold
     
O GMINIE
OFERTA INWESTYCYJNA
SOŁECTWA
KALENDARZ IMPREZ
Filmy promocyjne Gminy Pszczew
GOSPODARKA ODPADAMI
TURYSTYKA
GMINNY OŚRODEK KULTURY
KINO "PRZYSTAŃ"
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE IM. PSZCZÓŁKI MAI W PSZCZEWIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PSZCZEWIE
Ośrodek Pomocy Społecznej
Zakład Usług Komunalnych
Zwierzęta bezpańskie
ROK 2010 ROKIEM OBCHODÓW 750-LECIA PSZCZEWA
PSZCZEWSKI PARK KRAJOBRAZOWY
HISTORIA
SPORT
OGŁOSZENIA
ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
GMINY PARTNERSKIE
BUDOWA GMINNEJ INFRASTRUKTURY TELEINFORMATYCZNEJ W GMINIE PSZCZEW
CAF 2006 w Urzędzie Gminy Pszczew
  
Online: 1 odwiedzin: 4967020
  


start » SPORT » Gminny Klub Piłkarski Pszczew dofinansowany ze środków LEADER !
SPORT

     

      29 listopada 2010 roku Rada Decyzyjna Stowarzyszenia LGD Działaj z Nami dokonała oceny wniosków w ramach naboru  na konkurs  z działania: Odnowa i rozwój wsi, Małe projekty, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej  w ramach osi IV Leadera, PROW 2007-2013  i wyboru operacji do dofinansowania w ramach strategii Stowarzyszenia.  

      Gminny Klub Piłkarski Pszczew złożył w tym konkursie wniosek o dofinansowanie operacji "Zakup strojów i sprzętu dla klubu sportowego GKP Pszczew oraz organizacja turnieju piłkarskiego o Puchar Prezesa GKP Pszczew" w ramach "Małych projektów". Wniosek GKP Pszczew uzyskał w ocenie zgodności operacji z kryteriami wyboru 47,44 punkty i uplasował się na 8-9 miejscu na liście. W związku z tym Rada Decyzyjna wybrała projekt do realizacji i tym samy zadecydowała o przyznaniu GKP Pszczew dofinansowania w wysokości 25 tys. zł.

       Serdecznie gratulujemy naszym Krzyżakom :) pierwszego sukcesu w staraniach o środki unijne na działalność sportową. Znając ich zapał i wytrwałość w dążeniu do celu możemy być pewni, że to z pewnością nie ostatnie słowo GKP w działaniach na tej płaszczyźnie. Życzymy zatem, by zakupione stroje i sprzęt dobrze służyły wszystkim piłkarzom, a dodatkowo mobilizowały do walki o jak najlepsze wyniki w rozgrywkach.

       Ważna informacja dla kibiców: GKP Pszczew przygotowuje dla swoich sympatyków nie lada gratkę - nowy szalik! Chętnych  z pewnością nie zabraknie, tym bardziej, że mogą oni mieć wpływ jego szatę graficzną.

Szczegóły na stronie: http://gkppszczew.futbolowo.pl/gkppszczew/                                                                           Zapraszamy!

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link


zamów subskrypcje
czwartek
15 listopada 2018
 
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
  

czytaj » | dodaj »

Tutaj znajdziesz firmę lub instytucje które działają w obrębie naszego miasta. Wejdź sprawdź.

Zapraszamy

  
© 2009 - 2018 UG Pszczew. All rights reserved