imieniny obchodzi: Maria, Edmund, Marek
     
O GMINIE
OFERTA INWESTYCYJNA
SOŁECTWA
KALENDARZ IMPREZ
Filmy promocyjne Gminy Pszczew
GOSPODARKA ODPADAMI
TURYSTYKA
GMINNY OŚRODEK KULTURY
KINO "PRZYSTAŃ"
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE IM. PSZCZÓŁKI MAI W PSZCZEWIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PSZCZEWIE
Ośrodek Pomocy Społecznej
Zakład Usług Komunalnych
Zwierzęta bezpańskie
ROK 2010 ROKIEM OBCHODÓW 750-LECIA PSZCZEWA
PSZCZEWSKI PARK KRAJOBRAZOWY
HISTORIA
SPORT
OGŁOSZENIA
ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
GMINY PARTNERSKIE
BUDOWA GMINNEJ INFRASTRUKTURY TELEINFORMATYCZNEJ W GMINIE PSZCZEW
CAF 2006 w Urzędzie Gminy Pszczew
  
Online: 3 odwiedzin: 4967067
  


start » BUDOWA GMINNEJ INFRASTRUKTURY TELEINFORMATYCZNEJ W GMINIE PSZCZEW » Budowa gminnej infrastruktury teleinformatycznej w gminie Pszczew
BUDOWA GMINNEJ INFRASTRUKTURY TELEINFORMATYCZNEJ W GMINIE PSZCZEW

Głównym celem projektu jest zapewnienie dostępu do szerokopasmowego internetu na terenie Gminy Pszczew gospodarstwom domowym ze wszystkich grup docelowych uznanych za wykluczone, a więc:

- osób niepełnosprawnych

- osób korzystających z pomocy społecznej

- osób korzystających ze świadczeń rodzinnych

Jest to zatem cel zgodny z głównym celem stawianym przed Działaniem 8.3 w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Cele na poziomie produktu

W ramach niniejszego projektu wyszczególniono trzy cele na poziomie produktu. Pierwszym z nich opisany wskaźnikiem „Liczba zakupionych zestawów komputerowych” dla gospodarstw domowych z grup wykluczonych wypisanych w celu ogólnym, którym poprzez projekt Gmina chce umożliwić korzystanie z szerokopasmowego internetu oraz jednostek podległych gminie. Docelową wartością tego wskaźnika jest liczba 77 jednostek. Miarą użytą w ewaluacji wskaźnika jest sztuka. Weryfikacja wskaźnika możliwa jest na podstawie faktur zakupu zestawów komputerowych w ramach niniejszego projektu oraz protokołów przekazania zakupionego sprzętu gospodarstwom domowym objętym projektem. Drugim i trzecim celem na poziomie produktu jest liczba 72 gospodarstw domowych oraz 23 jednostek podległych wnioskodawcy, które otrzymały dofinansowanie dostępu do Internetu z grup uznanych za wykluczone. Jednostką przyjętą do ewaluacji wskaźnika jest sztuka. Weryfikacja wskaźnika możliwa będzie poprzez analizę protokołów dostępu do sieci, która będzie znajdować się na serwerze głównym oraz poprzez analizę protokołów przekazania zestawów komputerowych umożliwiających korzystanie z szerokopasmowego internetu dostarczanego w ramach niniejszego projektu. Czwartym celem na poziomie produktu jest wybudowanie teleinformatycznych obiektów infrastruktury, poprzez które dostarczany będzie sygnał dostępowy do szerokopasmowego internetu mierzony wskaźnikiem „Liczba teleinformatycznych obiektów infrastruktury, które umożliwią dostęp do Internetu dla grup docelowych”. Jednostką ewaluacyjną przyjętą w ramach wskaźnika jest sztuka. Weryfikacja wskaźnika możliwa będzie na podstawie protokołów wykonawczych przekazanych Gminie przez podmiot wybrany do realizacji budowy infrastruktury dostępowej w ramach niniejszego projektu.

Cele na poziomie rezultatu

W ramach niniejszego projektu wyszczególniono trzy cele na poziomie rezultatu. Pierwszy z nich tożsamy jest z głównym celem projektu, a zarazem głównym celem Działania 8.3 w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka i jest nim liczba 72 gospodarstw podłączonych do szerokopasmowego Internetu w ramach grup wykluczonych, sprecyzowanych w celu głównym. Miarą przyjętą do ewaluacji wskaźnika jest sztuka (jedno gospodarstwo domowe). Weryfikacja wskaźnika może się odbyć poprzez analizę umów dotyczących przekazania sprzętu komputerowego umożliwiającego korzystanie z szerokopasmowego internetu, a także poprzez protokoły dostępowe na serwerze, które pokazują jacy użytkownicy korzystają z dostarczanego w ramach projektu szerokopasmowego internetu. Drugim celem na poziomie rezultatu jaki podstawiono w ramach niniejszego projektu jest liczba 23 jednostek publicznych podłączonych do szerokopasmowego Internetu. Ich dokładny spis znajduje się w rozdziale drugim analizy finansowej stanowiącej załącznik do wniosku. Jednostką mierniczą służącą ewaluacji wskaźnika jest sztuka (jedna jednostka publiczna). Weryfikacja wskaźnika może nastąpić poprzez dokumentację wykonawczą, w której sprecyzowane są podmioty przyłączone do gminnej sieci internetu szerokopasmowego, a także poprzez protokoły znajdujące się na serwerze, które informują jacy użytkownicy mogą korzystać z dostarczanego przez gminę sygnału.

 

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
Do pobrania
 
Informacja
Formularz
Regulamin
Formularz - aktualizacja
Regulamin - aktualizacja
Regulamin - aktualizacja
Informacja - aktualizacja
   


zamów subskrypcje
piątek
16 listopada 2018
 
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
  

czytaj » | dodaj »

Tutaj znajdziesz firmę lub instytucje które działają w obrębie naszego miasta. Wejdź sprawdź.

Zapraszamy

  
© 2009 - 2018 UG Pszczew. All rights reserved