imieniny obchodzi: Albina, Zdzisław
     
O GMINIE
OFERTA INWESTYCYJNA
SOŁECTWA
KALENDARZ IMPREZ
Filmy promocyjne Gminy Pszczew
GOSPODARKA ODPADAMI
TURYSTYKA
GMINNY OŚRODEK KULTURY
KINO "PRZYSTAŃ"
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE IM. PSZCZÓŁKI MAI W PSZCZEWIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PSZCZEWIE
Ośrodek Pomocy Społecznej
Zakład Usług Komunalnych
Zwierzęta bezpańskie
ROK 2010 ROKIEM OBCHODÓW 750-LECIA PSZCZEWA
PSZCZEWSKI PARK KRAJOBRAZOWY
HISTORIA
SPORT
OGŁOSZENIA
ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
GMINY PARTNERSKIE
BUDOWA GMINNEJ INFRASTRUKTURY TELEINFORMATYCZNEJ W GMINIE PSZCZEW
CAF 2006 w Urzędzie Gminy Pszczew
  
Online: 2 odwiedzin: 4986309
  


start » AKTUALNOŚCI » Wyróżnienie dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Pszczewie
AKTUALNOŚCI

Z wielką radością pragnę podzielić się informacją, iż Środowiskowy Dom Samopomocy w Pszczewie w dniu 21 listopada 2017 r. otrzymał od Pani Elżbiety Rafalskiej - Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wyróżnienie zespołowe za działalność w roku 2016 na rzecz integracji społecznej osób z zaburzeniami psychicznymi ze społecznością lokalną, w szczególności z przedszkolakami, uczniami i przedstawicielami lokalnych zakładów pracy oraz osobami pozbawionymi wolności, w ramach współpracy z Aresztem Śledczym. Wyróżnienie w Kancelarii Premiera w Warszawie, z rąk Pani Elżbiety Rafalskiej odebrały: Elżbieta Wojkowska, Jolanta Budych, Jadwiga Mirkowska – pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Pszczewie oraz Emilia Frąckowiak – kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Pszczewie.

W związku z tym wyróżnieniem pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu Środowiskowego Domu Samopomocy w Pszczewie: Dorocie Zarębie-Adamskiej, Jolancie Budych, Jadwidze Mirkowskiej – pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Pszczewie, Katarzynie Dziechciarz, Patrycji Giel, Agnieszce Włodarczyk – byłym pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Pszczewie oraz Małgorzacie Swarcewicz – pracownikowi Ośrodka Pomocy Społecznej w Pszczewie – za inspirację.

Dziękuję również przedstawicielom oraz pracownikom lokalnych instytucji z którymi współpracujemy na co dzień, dzięki którym nie byłby możliwy nasz sukces: Urzędu Gminy Pszczew, Gminnego Ośrodka Kultury, Szkoły Podstawowej w Pszczewie, Przedszkola Samorządowego w Pszczewie, Zakładu Usług Komunalnych w Pszczewie, Parafialnego Zespołu Caritas w Pszczewie oraz Folwarku w Pszczewie.

Dziękuję przedstawicielom i pracownikom instytucji i ośrodków wsparcia dla osób niepełnosprawnych, z którymi współpracuje Środowiskowy Dom Samopomocy w Pszczewie: Fundacji Olandia w Prusimiu, Domowi Pomocy Społecznej w Szarczu, ŚDS w Słubicach, ŚDS w Międzychodzie, Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Homini” w Międzychodzie, ŚDS w Sulechowie, Powiatowemu Ośrodkowi Wsparcia w Skwierzynie, DPS w Rokitnie, ŚDS w Chrzypsku Wielkim, Ośrodkowi Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych w Lobetal.

Szczególne podziękowania należą się Dyrektorowi oraz pracownikom Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu za owocną współpracę przy realizacji projektów resocjalizacyjnych.

Emilia Frąckowiak

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Pszczewie

 

             

 

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link


zamów subskrypcje
niedziela
16 grudnia 2018
 
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
  

czytaj » | dodaj »

Tutaj znajdziesz firmę lub instytucje które działają w obrębie naszego miasta. Wejdź sprawdź.

Zapraszamy

  
© 2009 - 2018 UG Pszczew. All rights reserved